MAR-BUS
Rozkład jazdy - linia nr 2 - kierunek Czechowice-Dziedzice
Pszczyna ul. Sokoła 05:45 07:10 08:35 11:00 13:10 15:15
Pszczyna ul. Dworcowa (zatoka parkingowa) 05:46 07:11 08:36 11:01 13:11 15:16
Pszczyna Plac Targowy 05:47 07:12 08:37 11:02 13:12 15:17
Pszczyna Korfantego 05:49 07:14 08:39 11:04 13:14 15:19
Pszczyna Bielska 05:50 07:15 08:40 11:05 13:15 15:20
Pszczyna Skłodowskiej 05:52 07:17 08:42 11:07 13:17 15:22
Goczałkowice Grzebłowiec 2 05:53 07:19 08:44 11:09 13:19 15:24
Goczałkowice Grzebłowiec 1 05:54 07:20 08:45 11:10 13:20 15:25
Goczałkowice Wodociągi 05:55 07:22 08:47 11:12 13:22 15:27
Goczałkowice Skrzyżowanie 05:58 07:25 08:49 11:15 13:25 15:30
Goczałkowice Szkolna 05:59 07:26 08:50 11:16 13:26 15:31
Goczałkowice ul. Świętej Anny 06:00 07:27 08:51 11:17 13:27 15:32
Goczałkowice Goczałkowice Kościół 06:01 07:28 08:52 11:18 13:28 15:33
Goczałkowice Łącznik B przy torach kolejowych 06:02 07:29 08:53 11:19 13:29 15:34
Goczałkowice Goczałkowice U.G 06:04 07:31 08:55 11:21 13:31 15:36
Goczałkowice Goczałkowice Uzdrowiskowa 06:05 07:32 08:56 11:22 13:32 15:37
Cz-Dz Szkolna/Asnyka/Dziedzic 06:10 07:38 09:01 11:27 13:37 15:42
Cz-Dz Szkolna/SP7 06:11 07:39 09:02 11:28 13:38 15:43
Cz-Dz Kolejowa/Smolna/Kablownia 06:13 07:41 09:04 11:30 13:40 15:45
Cz-Dz Dworzec 06:14 07:42 09:05 11:31 13:41 15:46
Cz-Dz Traugutta/ZSTiL 06:16 07:44 09:07 11:33 13:43 15:48
Cz-Dz Węglowa/Kościół św. Barbary 06:18 07:46 09:09 11:35 13:45 15:50
Cz-Dz Silesia 06:19 07:47 09:10 11:36 13:46 15:51
linia nr 2 - kursuje w dni robocze
Copyright © 2011 - Zmiana DMC Mercedes, Podniesienie DMC, Zwiększenie DMC Mercedes

Mar-Bus Handel i Usługi
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Górnicza 48
gości on-line: 1
odwiedzin: 780109
wykonanie: input.com.pl

Zakup nowoczesnego autobusu i uruchomienie ekspresowej linii komunikacyjnej szansą na rozwój przedsiębiorstwa działającego na obszarze LGR Bielska Kraina czytaj więcej o projekcie