MAR-BUS
Rozkład jazdy - linia nr 2 - kierunek Czechowice-Dziedzice
Pszczyna ul. Sokoła 06:10 07:35 08:55 11:00 13:10 15:15 17:15
Pszczyna ul. Dworcowa (zatoka parkingowa)06:1107:3608:5611:0113:1115:1617:16
Pszczyna Plac Targowy06:1207:3708:5711:0213:1215:1717:17
Pszczyna Korfantego06:1407:3908:5911:0413:1415:1917:19
Pszczyna Bielska06:1507:4009:0011:0513:1515:2017:20
Pszczyna Skłodowskiej 06:17 07:42 09:02 11:07 13:17 15:22 17:22
Goczałkowice Grzebłowiec 206:1907:4409:0411:0913:1915:2417:24
Goczałkowice Grzebłowiec 106:2007:4509:0511:1013:2015:2517:25
Goczałkowice Wodociągi06:2107:4709:0711:1213:2215:2717:27
Goczałkowice Skrzyżowanie06:2407:5009:1011:1513:2515:3017:30
Goczałkowice Szkolna06:2507:5109:1111:1613:2615:3117:31
Goczałkowice ul. Świętej Anny06:2607:5209:1211:1713:2715:3217:32
Goczałkowice Goczałkowice Kościół06:2707:5309:1311:1813:2815:3317:33
Goczałkowice Łącznik B przy torach kolejowych06:2807:5409:1411:1913:2915:3417:34
Goczałkowice Goczałkowice U.G06:3007:5609:1611:2113:3115:3617:36
Goczałkowice Goczałkowice Uzdrowiskowa06:3107:5709:1711:2213:3215:3717:37
Cz-Dz Szkolna/Asnyka/Dziedzic06:3608:0309:2211:2713:3715:4217:42
Cz-Dz Szkolna/SP706:3708:0409:2311:2813:3815:4317:43
Cz-Dz Kolejowa/Smolna/Kablownia06:3908:0609:2511:3013:4015:4517:45
Cz-Dz Dworzec06:4008:0709:2611:3113:4115:4617:46
Cz-Dz Traugutta/ZSTiL06:4208:0909:2811:3313:4315:4817:48
Cz-Dz Węglowa/Kościół św. Barbary06:4408:1109:3011:3513:4515:5017:50
Cz-Dz Silesia06:4508:1209:3111:3613:4615:5117:51
linia nr 2 - kursuje w dni robocze
Copyright © 2011 - Zmiana DMC Mercedes, Podniesienie DMC, Zwiększenie DMC Mercedes

Mar-Bus Handel i Usługi
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Górnicza 48
gości on-line: 5
odwiedzin: 647858
wykonanie: input.com.pl